Wyślij wiadomość
 

Wysyłając komentarz akceptujesz zasady prywatności


Ania i Leszek Stasz ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Podziękowanie

Byliśmy uczestnikami cyklu szkoleń i gorąco polecamy zajęcia w Szkole Rodzenia u Pani Lidii. Niezwykle przyjazna atmosfera podczas spotkań, nie ma tematów "tabu", bardzo konkretnie i rzeczowo wyjaśniana jest każda wątpliwość, żadne z zadanych pytań nie pozostaje bez odpowiedzi. Zagadnienia wymagające fachowej wiedzy i doświadczenia (np. pierwsza pomoc, masaż Shantala, noszenie dziecka w chuście) są omawiane przez wykwalifikowanych z danej dziedziny osoby zapraszane przez Panią Lidię na zajęcia. Gdybyśmy mieli ponownie wybrać szkołę rodzenia z pewnością byłaby to Szkoła Rodzenia Pani Lidii. Również wśród znajomych na pewno będziemy polecać tę szkołę.

Serdecznie dziękujemy,

Ania i Leszek


środa, 20 listopad 2019
Andrzej

Widać, że zna się Pani na tym, co robi i czerpie z tego przyjemność. Z pewnością to powołanie :)

 

Powodzenia! Andrzej (zapraszam do siebie - tutaj)


środa, 09 sierpień 2017
Łucja, Małgosia i Paweł ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Na Panią Lidię trafiliśmy z opinii, jakie znaleźliśmy w Internecie i nie zawiedliśmy się J Pani Lidia to położna z powołania, bardzo profesjonalnie i zarazem fajnie prowadzi zajęcia, a jej zaangażowanie w poród naszej córeczki Łucji był bezcenny. Jeśli ktoś chce rodzić w Lublinie, a już szczególnie w szpitalu na al. Kraśnickich, powinien skorzystać ze szkoły rodzenia Pani Lidii. Pozna specyfikę porodówki w tym szpitalu, to jak zachowywać się w czasie porodu, jak opiekować się dzieckiem. Dodatkowo mieliśmy to szczęście, że Łucja przyszła na świat, gdy Pani Lidia miała dyżur J DZIĘKUJEMY PANII JESZCZE RAZ J Jest Pani najlepszą położną i do tego cudownym człowiekiem  


sobota, 29 lipiec 2017
Iwona i Konrad

Zajęcia w Szkole Rodzenia u Pani Lidii toabsolutnie niezbędna i cenna lekcja. Szczególnie dla takich rodziców jak my - spodziewających się swego pierwszego dziecka. Pani Lidia posiada ogromną wiedzę i wielkie życiowe doświadczenie. Jest osobą pogodną, energiczną, a przede wszystkim kompetentną. Na zajęciach poruszane są niezwykle ważne tematy tj. poród, połóg i pierwsza pomoc.Z przyjemnością słuchaliśmy o pielęgnacji maluszków, karmieniu piersią i o masażu Shantalla. Dzięki zajęciom poród nie wydaje się już taki straszny a opieka nad maleństwem będzie o wiele łatwiejsza. Czujemy się przygotowani i gotowi na nadejście tego ważnego dnia. Każdego przyszłego rodzica namawiamy na tę szkołę. Polecamy ją z całego serca!

 

Pani Lidio dziękujemy serdecznie za uśmiech, życzliwość i za cudowną atmosferę! 


poniedziałek, 10 lipiec 2017
Maria i Andrzej

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zajęciach szkoły rodzenia w trybie indywidualnym i ze względu na naszą pracę była to dla nas opcja doskonała. Mogliśmy się umawiać na odpowiadające nam terminy, a z intensywnych zajęć czerpaliśmy maksymalnie dużo. Uczestnictwo w warsztatach (grupowych) było natomiast świetnym uzupełnieniem zajęć indywidualnych. Zajęcia u Lidii to nie tylko przystępnie podana teoria, ale przede wszystkim mnóstwo, mnóstwo wiedzy praktycznej. To, co również jest niezwykle ważne, to fakt, że także po porodzie można liczyć na życzliwość i wsparcie, np. w kwestiach dotyczących laktacji. A taka pomoc bywa naprawdę bezcenna Smile


czwartek, 13 kwiecień 2017
Agnieszka, Marek i Mateuszek ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

 

Polecamy wszystkim przyszłym rodzicom szkołę rodzenia Pani Lidii! Kurs ukończyliśmy na początku stycznia i z dużym sentymentem wspominamy czas spędzony na zajęciach :) sympatyczna atmosfera zachęcała do aktywnego uczestnictwa i zadawania najróżniejszych pytań. Pani Lidia udowodniła, że zarówno poród jak i opieka nad maluszkiem nie muszą być przerażające. I choć jest to nowe wyzwanie dla Nas to dzielnie wykorzystujemy wiedzę zdobytą w szkole :)


sobota, 08 kwiecień 2017
AniaMa ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Cieszę się tym, że natrafiłam na tę stronę internetową. Jest należycie zrobiona. Z całą pewnością polecę ją innym.


poniedziałek, 03 kwiecień 2017
Resistantoscar57 ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Tak właśnie powinna wyglądać stronka na ten temat, sam chciałem kiedyś się tym zająć, ale dzieciaczek mi się urodził no i wiadomo życie. Pozdrawiam i powodzenia Damian


poniedziałek, 05 grudzień 2016
Anita Kamil i mały Bastian ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Jestem mamą już prawie 4 -miesięcznego Bastka. Dzięki Lidii moje macierzyństwo jest przyjemnością. Od początku wiedziałam 'co i jak'. Poród chociaż ciężki, dzięki ćwiczeniom oddechowym zdecydowanie lepszy. Wiedziałam co powinnam robić żeby mój synek wyszedł jak najszybciej na ten świat. Po za tym Lidia jest tak ciepłą, pozytywną, miłą i pomocną osobą, że nie obawiałam się pytać. Była super rodzinna atmosfera. Niewiele osób potrafi taką stworzyć :-)  Bardzo przydatne lekcje kąpieli noworodka, pierwszej pomocy, karmienia piersią, to wszystko pozwoliło mi czuć się pewniej przy opiece nad malenstwem :-) Reasumując serdecznie polecam szkołę rodzenia u Lidii, bo jest to kobieta z niebywałą pasją, która zaraża optymizmem :-) 


wtorek, 05 lipiec 2016
Patrycja i Michał ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Zajęcia w szkole rodzenia Lidia zakończyliśmy ok. 2 tygodni temu i od tego czasu zastanawialiśmy się nad wyborem najstosowniejszych i najbardziej oddających rzeczywistość slow, opisujących jakie to było dla nas cudowne doświadczenie. Pewnie te słowa to zbyt mało ale próbujemy….Lidia jest niezmiernie ciepłą i radosną osobą i tworzy niesamowitą  atmosferę w grupie. W związku z tym po zakończeniu zajęć brakuje nam czegoś w naszym tygodniowym harmonogramie. Ponadto, co jest ważne, posiada dar przekazywania wiedzy, która jest ogromna!!!! My na poród jeszcze oczekujemy w związku  z tym jesteśmy pełni dobrych myśli w tym zakresie, mając zarazem świadomość, że jest to wielkie wyzwanie dla dzidziusia i mamy!!!!!. Zajęcia u Lidii pozwoliły nam chociaż trochę obłaskawić strach, który wynikał ze zwyklej niewiedzy, która powoduje, że ma on wielkie oczy. Zazwyczaj kolejne „strachy” pojawiają się na myśl o tym, jak to będzie jak dzidziuś się urodzi i wrócimy do domu…co wtedy z karmieniem, kąpielą, pielęgnacją…?????Same pytania….Jednak po zajęciach w szkole rodzenia nie myślimy o tych czynnościach z przerażaniem, ale raczej traktujemy je jak wyzwanie i oczekujemy na nie, żeby wypróbować to wszystko czego się nauczyliśmy…

Bardzo dziękujemy!!!


środa, 11 maj 2016
Agnieszka i Paweł

Zajęcia w szkole rodzenia to na pewno dobrze wykorzystany czas. Rodzinna, serdeczna atmosfera, mała grupa a przede wszystkim duży spokój, ciepło, wiedza i doświadczenie oraz pasja Lidii. Czuliśmy się swobodnie, mogliśmy zapytać dosłownie o wszystko i wyszliśmy z zajęć z wieloma cennymi informacjami i wskazówkami, kóre wykorzystamy już niebawem :) Z pozytwnym nastawieniem i poczuciem że fajnie być rodzicem czekamy teraz na naszą Zuzię.

Dziękujemy i polecamy!


środa, 30 marzec 2016
Kasia, Tomek i Adrianek ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Polecamy wszystkim przyszłym rodzicom uczestnictwo w zajęciach u Pani Lidii. To kobieta z wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim podejściem :) Może ćwiczenia porodowe się niestety nie przydały ale za to wynieśliśmy ze spotkań bardzo dużo praktycznej wiedzy na temat "obsługi" po porodzie. Pani Lidia dba aby atmosfera była rodzinna i przyjemna, przuchodzi sięz przyjemnością :) z resztą jakby mogło być inaczej u tak ciepłej kobiety?Rodzicielstwo przestało mieć tak bardzo wielkie oczy.

Pani Lidio dziękujemy :)


środa, 09 grudzień 2015
Asia i Piotr

Wiedziałam, że wybór Szkoły Rodzenia "Lidia" bedzie trafny!

Zajęcia w małych grupach, terminy dostosowane tak, aby wszystkim pasowało, program warsztatów bardzo szcegółowo omówiony, a zakres i zagadnienia dopasowane do potrzeb przyszłych rodziców.

Przemiła atmosfera, ciepło bijące od Lidii, a także cenna wiedza, którą przekazuje sprawia, że mijają wszelkie wątpliwości i troski.

Świetny kontakt, nastawienie na drugiego człowieka, umiejętność słuchania to cechy, które posiada Lidia!

Potrafi odpowiedzieć na najdziwniejsze pytania.

Czas podczas zajęć biegł jak szalony, a to właśnie zasługa prowadzącej :)

Podczas ostatnich zajęć było trochę smutno, że juz koniec, ale wiemy że przed nami nowy etap, którego się już nie możemy doczekać!

A to za sprawą Szkoły Rodzenia "Lidia"!

Spędziliśmy tu niesamowite 8 tygodni, które obfitowały w cenną wiedzęi doświadczenie.

Dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia w innych okolicznościach :))


wtorek, 24 listopad 2015
super ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

szczerze polecam Panią Lidię. Wprawdzie juz 14 mcy po porodzie ale do tej pory miło wspominam te zajęcia, ktore z jednej strony uspokoiły z drugiej nadały optymizmu a z trzeciej strony dały bardzo wiele  merytorycznych porad. Serdecznie polecam. A Pani Lidia jest podobna do Meryl Streep :P


piątek, 29 maj 2015
Inga i Łukasz

Szczerze polecamy szkołę rodzenia Pani Lidii przszłym rodzicom. Wszystkie wcześniej nagromadzone negatywne informacje i myśli ustąpiły miejsca spokojowi i gotowości zaufania temu co ma się wydarzyć. To wszystko dzięki wspaniałemu przygotowaniu i podejściu do cudu narodzin jakie z radością przyszło nam nabyć u Pani Lidii. Z radością i z dużą porcją dobrego humoru, którego Pani Lidii nie brakuje :) Dodam jeszcze, że zajęcia były tak ciekawe i wciągające, że czas płynął jak szalony. Czekamy teraz na nasze maleństwo, ale już w pozytywnym stanie umysłu.


poniedziałek, 27 kwiecień 2015
Kasia, Karol i Klara

Zdecydowane TAK dla zajęć z Lidia. Wspaniala osoba, doskonale przygotowanie do roli rodziców, pomocne rady w sprawie porodu a to wszystko w przyjaznej i sympatycznej atmosferze. Miałam to szczęście ze Lidia odbierała moja córeczkę dzięki czemu poród wspominam jako niezwykle przeżycie. Wielkie dzięki Lidia ;)))


środa, 15 kwiecień 2015
Ewelina z Gabrysią ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Witam Wszystkich, 

jesteśmy świeżo po porodzie (25.03.2015) i z całą pewnością mogę potwierdzić iż dzięki szkole rodzenia było to dla mnie i dla męża niesamowite cudowne przeżycie.  Rzetelna wiedza przekazana w świetny sposób ulatwiła Nam poród, wiedzieliśmy jak pomóc maluszkowi przyjść na świat:) Zajęcia dodały nam pewności siebie w codziennej pielęgnacji: kompanie, karmienie piersią jest dla nas przyjemnością☺

Lidia jest 100% fachowcem pełnym empati i miłości. Wkłada całe serce w wykonywaną pracę.  

Polecamy!!!!!!!!

Lidia dziękujemy Ci za wszytko jesteś Naszym Aniołem☺


środa, 15 kwiecień 2015
Anna ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Zajęcia w szkole bardzo fajne, ale...Spotkaliśmy panią Lidię na porodówce. Dowiedziawszy się, że są duże komplikacje owa położna zwiała...Na zajęciach mówiła, że może nawet odebrać poród, a tu nawet z lekarzem nie porozmawiała. NIE POLECAM!


czwartek, 02 kwiecień 2015
Katarzyna, Rafał, Majka i Julka

Gorąco polecam !

Atmosfera na zajęciach jest fantastyczna a sama prowadzącą to niezwykle ciepła kobieta. Jej pomoc i dobre rady są nieocenione i szczerze powiedziawszy nie wiem jak poradzili byśmy sobie z opieką nad dziewczynkami gdyby nie zajęcia u Lidii.

Z całego serca za wszystko dziękujemy


poniedziałek, 09 marzec 2015
Rodzice Laury

Wszystkim przyszłym rodzicom polecamy uczestnictwo w zajęciach w szkole rodzenia Lidii. Nie wyobrażam sobie porodu bez wszcześniejszego przygotowania w trakcie zajęć, również opieka nad noworodkiem  dzięki wiedzy zdobytej na zajęciach jest łatwiejsza. Atmosfera na zajęciach jest bardzo fajna, a poruszana tematyka odpowiednio dobrana. Doświadczenie i cechy charakteru p. Lidii potrafią pozytywnie nastawić do porodu. Miałam ogromne szczęście, że to włąśnie p. Lidia była obecna przy moim porodzie, i mimo, że nie należał on do łątwych dzięki niej moja córka bezpiecznie przyszła na świat. Bardzo dziękujemy za wiedzę otrzymaną podczas zajęć i opiekę na sali porodowej.


piątek, 20 luty 2015
lunek ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Byłam zachwycona zajęciami ale no właśnie uważam teraz, że szkoły rodzenia to strata pieniędzy. W trakcie porodu niewiele pamiętałam z zasad oddzychania przez okropny ból i ciągłe prośby o cięcie. Nie były to najpiękniejsze chwile co do pielęgnacji powiem tak trzeba się samemu uczyć. Osobiście nie polecam szkół rodzenia.


niedziela, 04 styczeń 2015
Monika, Marcin i Zosia ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Rzeczywiście podobna do Meryl Streep, tylko duzo badziej ciepła i sympatyczna. Na pewno charyzma do zawodu ta sama. Rzeczywiście z zalem było wychodzic z ostatnich zajęć. My jeszcze przed porodem, ale nastawieni duzo badziej optymistycznie i ze spokojem i dużo mądrzejsi. Wszystko dzięki Pani Lidii. Na prawde polecamy!


wtorek, 25 luty 2014
Ania, Jacek i Julek

Polecamy Wszystkim spotkania z Lidią...tak ciepłej, pozytywnej osoby daawno nie poznaliśmy..Czas na zajęciach zawsze płynął bardzo szybko, słuchanie Lidii to sama przyjemność...                                                                                     Od pierwszego spotkania zastanawiałam się do kogo jest podobna i już wiem:) do Meryl Streep

Lidia Dziękujemy Ci za Wszystko!!!


piątek, 17 styczeń 2014
Gosia,Marcin,Karolcia i Tymek ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Do szkoły rodzenia p. Lidii zapisaliśmy się jeszcze w pierwszej ciąży z Karolcią. Zajęcia były fantastyczne, prowadzone w miłej, rodzinnej atmosferze. Naprawdę dowiedzieliśmy sie ogromnie dużo - począwszy od rozwoju płodu w okresie "brzuszkowym", aż po pielęgnację malucha. Szczególnie przydatne w trakcie porodu okazały się wszelkie rady o oddychaniu, które ćwiczyliśmy na wszystkich zajęciach. Dlatego może i drugi poród przebiegł błyskawicznie. Trafiliśmy akurat tak, że p. Lidia była obecna w ostatniej fazie narodzin naszego syna i sama jej obecność dodała mi ogromnie dużo siły. Wszystkim niezdecydowanym polecam serdecznie szkołę, a pani Lidii BARDZO, BARDZO dziękuję za wszystko!


czwartek, 16 styczeń 2014
Karolina i Piotrek z Lenką

Serdecznie polecamy szkołę rodzenia Pani Lidii przyszłym rodzicom. Naprawdę warto.

Mimo że nasz poród zakończył się cesarskim cięciem to bezcenna jest dla nas wiedza jaką wynieśliśmy z zajęć na temat pielęgnacji maluszka, karmienia i innych kwestii związanych z tym pięknym czasem:).

Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy:).

 

 


wtorek, 31 grudzień 2013
Halszka i Artur z Zosią

Pani Lidia jest rewelacyjna! Aż żal było wychodzić z ostatnich zajęć mając świadomość, że już nie będzie kolejnego spotkania…. Dzięki ogromnej ilości przekazanej nam wiedzy nabraliśmy sporo pewności siebie i z radością i spokojem czekamy na sprawdzenie się w praktyce za kilka tygodni :)

Pani Lidio dziękujemy!!!


wtorek, 12 listopad 2013
Magda, Marcin i Filipek

Zdecydowanie polecamy szkołę rodzenia pani Lidii! Przemiła atmosfera, aż żal było kończyć zajęcia... Ogromna ilość informacji o ciąży, porodzie, połogu i pielęgnacji Maluszka. Pani Lidia potrafi uspokoić przerażonych rodziców i nastawić ich optymistycznie do porodu.

Pani Lidio - dziękujemy z całego serca!


niedziela, 06 październik 2013
Monika, Marek i Kacperek ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Polecamy Szkołe Rodzenia Pani Lidii!Dzięki zajęciom poród okazał się niesamowitym, przewidywalnym i niezapomnianym przezyciem, a opieka nad maluszkiem była łatwiejsza i bardziej owocna:) Przyjaźnie nawiązane podczas SR utrzymujemy do dziś:) Pozdrawiamy

Rodzicemarcowi 2013:)


poniedziałek, 27 maj 2013
Karolina, Arek i mała Hania ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Wybór szkoły rodzenia Lidii był strzałem w dziesiątkę. Lidia to osoba z wielkim doświadczeniem, a do tego cudowny człowiek, służący pomocą w każdej sytuacji! Szkoła nie tylko nauczyła nas jak dbać o maluszka, ale dodała odwagi na nowe wyzwania związane z macierzyństwem. Zajęcia w szkole prowadzone są w wyjątkowo przyjaznej atmosferze, co tylko potwierdza trafność wyboru szkoły. Drogie Panie, serdecznie polecamy Lidię Rutę i jej szkołę!  Słuchajcie, ćwiczcie a efekt będzie rewelacyjny! Bez pokazanego przez Lidię "ziajania" ciężko byłoby przyżyć poród :) Lidia - dziękujemy, a szkołę polecamy wszystkim!


piątek, 07 wrzesień 2012
Martyna i Marcin ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Zapisanie się do szkoły Pani Lidii było bardzo dobrą decyzją. Teraz czujemy się znacznie pewniej jako przyszli rodzice. Nauczyliśmy się nie tylko jak urodzić i pielęgnować dzidziusia, ale też jak udzielić Mu pierwszej pomocy, zawiązać chustę czy zrobić masaż antykolkowy.  Pani Lidia wprowadza na zajęciach znakomitą atmosferę. Najbardziej urzekło nas to, że do każdej z 6 par (różnych par i dwanaścioro bardzo różnych osób!) Pani Lidia potrafła podejść indywidualnie, odczytać potrzeby, charaktery, pochwalić kiedy trzeba, a innym razem zażartować. No i jeszcze jedno. Pani Lidia pięknie mówi o swoim zawodzie, widać, że to Jej pasja, i o maleństwach, które pojawiają się na świecie. Polecamy szkołę wszystkim rodzicom. Warto skorzystać z doświadczenia przemiłej położnej.


piątek, 13 lipiec 2012
Ewelina, Marcin i mała Wiktoria ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Szkoła Rodzenia Pani Lidii to strzał w dziesiątkę i nie wyobrażam sobie teraz całego okresu ciąży jak i pierwszych chwil z maleństwem bez uczestniczenia w tych zajęciach. Każde zajęcia wnoszą coś nowego, potrzebnego i praktycznego. Na każde pytanie zostaje udzielona wyczerpująca odpowiedź.

Sama Pani Lidia to to osoba z powołaniem do tego co robi, a ja osobiście mogę stwierdzić, że to osoba - ANIOŁ, nie wyobrażam sobie pobytu w szpitalu bez jej wsparcia, za co do końca życia będę jej wdzięczna, a moja córeczka napewno usłyszy o niej, jak już będzie rozumieć troszkę więcej :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca !!! 


środa, 27 czerwiec 2012
Asia, Tomek i Ignaś ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Dzięki p. Lidii jeszcze przed narodzeniem Ignasia mieliśmy podstawową wiedzę dotyczącą opieki nad takim Maleństwem. Jednak co najwazniejsze - nasz Synek przyszedł na świat zdrowy, a poród, nad którym czuwała p. Lidia mobilizując mamę i w razie potrzeby przywołując do porządku odbył się sprawnie i spokojnie - wiedzieliśmy, że jesteśmy pod dobrą opieką. Dziękujemy i zapewniamy, że będziemy polecać Pani szkołę wszystkim przyszłym rodzicom!


piątek, 09 marzec 2012
Monika Mateusz i Lolek ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Zajęcia w Szkole Rodzenia Pani Lidki bardzo pomogły nam zarówno przy porodzie (techniki oddychania, relaksacji, ćwiczenia) jak i w domu w opiece nad maluszkiem. Zajęcia odbywały się w niezwykle miłej i otwartej atmosferze.

Wsparcie Pani Lidki podczas porodu było niezastąpione, gdyby nie jej fachowa opieka i pomoc ciężko byłoby mi urodzić synka. Pani Lidko DZIĘKUJEMY!!!


środa, 23 listopad 2011
Asia, Andrzej i Patryczek ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Zajęcia prowadzone w niesamowicie miłej, a zarazem profesjonalnej atmosferze, żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.Podobało mi się, że zarówno mamy jak i tatusiowie brali czynny udział w zajęciach. Dzięki Pani Lidce i jej lekcjom mimo sporych przeciwności karmię synka piersią....jest to największy prezent dla małego .....Na pomoc Pani Lidii można liczyć zarówno w szpitalu jak i na wsparcie telefoniczne w razie kłopotów.....Nie wyobrażamy sobie jak bylibyśmy przygotowani na urodziy synka bez wiedzy zdobytej na zajęciach. Gorąco polecamy i dziękujemy :)


środa, 02 listopad 2011
Kaska, Lukasz i mała Marianna ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Gorąco polecamy zajęcia z Lidią! dzięki wiedzy zdobytej na tych spotkaniach spokojniej podeszliśmy do porodu, połogu i pielęgnacji Maluszka. Po prostu wiedzieliśmy, czego się spodziewać i jak w konkretnych sytuacjach sobie radzić. Atmosfera w szkole też godna polecenia :) akurat dla przyszłych rodziców.


środa, 02 listopad 2011
Aga i Kamil

Dzięki zajęciom z p. Lidią poród przebiegł spokojnie dla obydwojga rodziców, a maluch od pierwszych chwil miał rodziców z przynajmniej podstawową wiedzą co do opieki nad nowym człowiekiem. Z perspektywy czasu zabrakło nam zajęć z chustami i pierwszą pomocą, ale jak widać, został już uwzględnione w programie, z czego bardzo się cieszymy. Pozdrawiamy!


środa, 21 wrzesień 2011
Alicja, Bartłomiej i Szymek ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Witajcie,

Jako mężczyzna i już świeżo upieczony tatuś 3-dniowego Szymka, uważam, że zajęcia przygotowujące i ukazujące charakter macierzyństwa i ojcostwa przed i po przyjściu na świat Waszego dziecka - są niezmiernie ważne. Zajęcia u Pani Lidii nie nauczą Was jak być świetnymi rodzicami, jak ustrzec swoje dziecko przed wszelkimi złymi rzeczami i jak sprawić, żeby dziecko było szczęśliwe. Skoro martwicie się o Wasze nienarodzone, ale już poczęte dziecko to znak, że już jesteście wspaniałymi rodzicami, a zajęcia u Pani Lidii pomogą Wam w znalezieniu w sobie nowe możliwości, a przede wszystim siły i spokój wewnętrzny w związku z tym co nastanie - narodziny dziecka, które są dopiero początkiem:) Pani Lidia to wesoła, uśmiechnięta i kompetenta osoba. Atmosfera w grupie była świetna! Wiele zależy oczywiście od Was - uczestników spotkań, ale wiedzcie jedno, ze strony Pani Lidii możecie się spodziewać tylko samych pozytywów. W razie pytań lub wątpliwości służymy radą i naszą opinią w związku ze szkołą Pani Lidii;) 


piątek, 22 lipiec 2011
Iwona, Tomek i Radek

Jeżeli spodziewacie się dziecka, naprawdę warto uczestniczyć w zajęciach pani Lidii Ruty. Taka sympatyczna i przede wszystkim kompetentna położna to prawdziwy skarb dla przyszłych rodziców. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami uczęszczając do najlepszej szkoły rodzenia w Lublinie.

Pani Lidio, serdecznie dziękujemy za okazaną nam pomoc!Smile


poniedziałek, 18 lipiec 2011
Weronika, Maciek i Julek ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Zajecia na szkole rodzenia bardzo nam pomogly przygotowac sie do porodu-oddychanie i pozycje porodowe mielismy w malym paluszku, Laughingzajecia byly bardzo ciekawe, zarowno teoria jak i praktyka(rodzenieWinkkapanie dziecka, noszenie w chuscie)

Dzieki pani Lidii atmosfera jest bardzo przyjaznaSmile

Jestesmy baardzo zadowoleniLaughing


wtorek, 14 czerwiec 2011
Anna Marcin i Kubuś

Oczywiście gorąco polecamy szkołę rodzenia Pani Lidii:) Dzięki cennym radom oraz nauce oddychania poród przebiegał w atmosferze spokoju i opanowania. Pani Lidia zawsze chętnie pomagała, doradzała i informowała o najważniejszych rzeczach, a przede wszystkim wspierała duchowo i uspokajała w razie niepokoju czy większych wątpliwości. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będzimy polecać tę szkołę innym parom oczekujacym maleństwa:)


czwartek, 19 maj 2011
Kasia, Zbyszek i Marlenka

Gorąco polecamy szkołę rodzenia Lidii Ruty! Na zajęciach zdobyliśmy masę przydatnych informacji na temat przebiegu ciąży, porodu, połogu oraz opieki nad maleństwem. Jest to szczególnie ważne przy pierwszym dziecku. Podczas porodu bardzo mi pomogla nauka odpowiedniego oddychania. Panuje miła atmosfera, jest wesoło i co najwazniejsze - żadno pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Jestesmy bardzo zadowoleni i na pewno tam wrócimy przy kolejnej ciąży.

Polecamy również naukę masażu Shantalla prowadzone przez oazę spokoju (jak dla mnie) Magdę - szczególnie masaż antykolkowy - przydaje się ;)


poniedziałek, 16 maj 2011
Ania,Michał i Wojtuś

Gorąco polecamy szkołę rodzenia Pani Lidki, pełny profesjonalizm.Nauka oddychania przy porodzie - bezcenna, praktyczne, rzeczowe tematy dotyczące opieki nad maluszkiem, ułatwiają wejście w macierzyństwo.

Rewelacja!


poniedziałek, 04 kwiecień 2011
Monika i Adam

Serdecznie polecamy szkołę rodzenia Lidii Ruty, na której zebraliśmy bardzo dużo cennych i niezwykle przydatnych informacji na temat porodu jak i opieki nad dzieckiem. W szkole panuje bardzo miła atmosfera.

Polecamy gorąco przyszłym rodzicom :)


niedziela, 27 luty 2011
Magda

Gorąco polecam szkołę rodzenia Pani Lidii Ruty. Dzieki zająciom wiedzieliśy krok po kroku jak bądzie wyglądać poród, przez co wcale sie go nie bałam.  W szkole rodzenia dowiecie sie także jak opiekować się i pielęgnować maleństwo. Pani Lidia odpowiada na kazde pytanie bardzo wyczerpująco. Na zająciach panuje miła atmosfera, dużo żartowaliśmy i smialiśmy się.

Gorąco polecam.

Magda, Łukasz i roczna Marysia


czwartek, 18 listopad 2010
Katarzyna i Marcin ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Gorąco polecam szkołe rodzenia Lidii - przygotowała nas do najtrudniejszego egzaminu w naszym życiu - narodzin naszego dziecka:) dzieki zajęciom u Lidii przygotowaliśmy się do porodu i dowiedzieliśmy sie wielu potrzebnych rzeczy o pielęgnacji dzidziusia:), m.in. dzieki tym zajęciom poród przebiegł bez problemu a po powrocie do domu umieliśmy zająć sie naszym maleństwem. Dziś jesteśmy szczęliwymi rodzicami Wiktorii i zawdzieczamy bardzo wiele Lidii. Była dla nas duzym wsparciem w trakcie porodu i zawsze służyła pomocą w połogu:). Mój mąż ktory na początku bardzo sceptycznie podchodził do tych zajęć teraz sam poleca znajomym, którzy spodziewają sie dziecka, aby zapisali sie do szkoły rodzenia:) MY REKOMENDUJEMY SZKOŁĘ LIDII RUTY :)


czwartek, 04 listopad 2010
Asia i Andrzej

Serdecznie polecamy Szkołę Rodzenia P. Lidii  Ruty. Zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze przez kompetentną i uśmiechniętą położnąJZdobędziecie wiedzę m.in. na temat ciąży, porodu, połogu, wyprawce dla noworodka. Odbędą się również zajęcia warsztatowe na których nauczycie się jak pielęgnować noworodka (kąpiel, przewijanie, karmienie, wiązanie chust do noszenia waszych pociech).P. Lidia pokaże zestaw ćwiczeń , które ułatwią poród (ćwiczenia rozciągające, oddychanie).Otrzymacie upominki. Szczerze polecamy


piątek, 27 sierpień 2010
Aneta

W szkole panuje niezwykle miła i rodzinna atmosfera. Dzięki uczestnictwu w tej szkole zdobyłam potrzebą wiedzę do porodu i nie tylko. Pani Lidia obdarza życzliwością każdego z uczestników i doskonale przygotowuje na narodziny maleństwa. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Polecam wszystkim!


środa, 07 lipiec 2010
Ania i Marcin

Rewelacyjna atmosfera i masa przydatnych informacji !!!

Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy szukają dobrej szkoły rodzenia w Lublinie.


niedziela, 30 maj 2010
Powered by Phoca Guestbook