foto_kursy1

KURS STANDARDOWY

Kurs standardowy obejmuje osiem, 2- godzinnych spotkań. Spotkania odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Zajęcia odbywają się w kameralnych, małych grupach.

Podczas trwania zajęć uczestnicy otrzymują próbki produktów dla Dzieci oraz karty rabatowe na zakupy dla nowonarodzonego Dziecka, natomiast na zakończenie materiały szkoleniowe oraz dyplomy uczestnictwa.

foto_kursy2

KURS INTENSYWNY

Obejmuje 2 (jeden weekend) lub 4 (dwa weekendy) spotkania, zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych lub wieczornych – według potrzeb uczestników.

foto_kursy3

KURS INDYWIDUALNY

Indywidualne przygotowanie do porodu proponujemy Mamom/Parom, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w kursie standardowym. Terminy spotkań dopasowujemy do preferencji Ciężarnej/Pary. Na zakończenie kursu Mamy/Pary otrzymują materiały szkoleniowe, próbki produktów znanych marek oraz karty rabatowe na zakupy dla nowonarodzonego Dziecka.

• jeżeli lekarz zalecił Ci oszczędzający tryb życia,
  • godziny spotkań kursu standardowego uniemożliwiają Ci uczestnictwo w zajęciach,
  • lepiej czujesz się w indywidualnym kontakcie z położną, niż w grupie,
  • jest to już kolejny poród i chcesz sobie przypomnieć tylko niektóre zagadnienia,
  • zbyt późno jest na zapisanie się na kurs standardowy,
Kurs indywidualny jest właśnie dla Ciebie!

W celu zapisania się na wybrany kurs prosimy o kontakt
pod numer telefonu: 607 217 417
lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie internetowej